06.05.2021, 13:35

Відбулася зустріч Зеленського і Блінкена: які питання обговорювали

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Владимир Зеленский и Энтони Блинкен

Президент України Володимир Зеленський та держсекретар США Ентоні Блінкен на зустрічі 6 травня обговорили питання Донбасу, "Північного потоку-2" та реформ в Україні.

Про це Володимир Зеленський заявив під час спільної прес-конференції з держсекретарем США Ентоні Блінкеном, повідомляє Час Пік

"Це наша перша зустріч, хоча є відчуття, що вона не перша, тому що я вражений, що команда (Блінкена – ред.) прекрасно орієнтується в тому, що у нас відбувається, прекрасно знає усі деталі.

Ми обговорили питання не лише окупації наших територій, незаконної анексії Криму Російською Федерацією, ми обговорили питання "Північного потоку-2", - сказав Зеленський.

Він підкреслив, що питання "Північного потоку-2" є дуже "чутливим" для України, але у Європі є різні позиції щодо цього проєкту.

"Але в цьому питанні ми спільні з США", - сказав Зеленський, подякувавши США за таку підтримку і потужну санкційну політику.

За словами Зеленського, в ході зустрічі також обговорювалися питання реформ в Україні.

"В цілому – зустріч змістовна, ми вважаємо, що це буде фундаментальний рік відносин між Україною та США", - сказав Зеленський.

Состоялась встреча Зеленского и Блинкена

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss