15.05.2021, 09:31

Степанова відправляють у відставку за провалену кампанію з вакцинації, - Арахамія

Марина Началова | Всі новини автора
степанов

Міністра охорони здоров'я Максима Степанова збираються відправити у відставку через зірвану кампанію з вакцинації від коронавірусу.

Про це заявив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає Час Пік.

"Ви самі знаєте, що у нас дуже погана ситуація зі швидкістю вакцинації. В процес вакцинації втручався особисто президент, діставав ці вакцини, спілкувався з виробником... І коли вони спілкувалися, вони неодноразово чули зворотний зв'язок від цих сторін, що наше Міністерство охорони здоров'я, на жаль, зверталося трохи пізніше, ніж інші", - сказав він.

За словами Арахамії, вищеописане стало причиною затримок поставок вакцин.

"Якщо вся країна працює тільки на те, щоб отримати вакцини, а міністерство трошки гальмує, то потрібно міняти керівництво", - зазначив Арахамія.

Він повідомив, що найбільш імовірним кандидатом на пост глави МОЗ є головний санітарний лікар Віктор Ляшко. За словами Арахамії, саме Ляшко займався питаннями карантину та тестувань і показав хороші результати, тоді як Степанов взяв на себе вакцинацію, але не зміг вчасно впоратися з цим завданням.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк