07.06.2021, 12:28

"Партійні "верхи" не чують "низів": Притула покинув партію "Голос"

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Сергей Притула

Політик, екс-кандидат від партії "Голос" на виборах мера у Києві, один з лідерів політсили, волонтер та телеведучий Сергій Притула заявив про вихід з партії "Голос".

Сергій Притула розкритикував керівництво політсили і заявив, що виходить з партії "Голос". При цьому він зазначив, що залишається у політиці. Про це сам Притула написав на своїй Facebook-сторінці, повідомляє Час Пік.

"2 роки тому, 8 червня 2019 року, я оголосив про приєднання до команди "Голосу" перед минулими парламентськими виборами.

Це було свідоме та зважене рішення. Мені подобалась команда людей, яка зібралась під новим політичним брендом, цінності, навколо яких об’єднались ці люди, та мета, яку ми спільно перед собою поставили.

Не знаю, як би склалась історія партії, якби минулого року її не полишив би засновник. Проте, станом на сьогодні, 7 червня 2021 року, я оголошую про свій вихід з партії "Голос".

Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення", - написав Притула.

За словами політика, зараз в партії склалася така ситуація, коли "верхи" не чують "низів", і "ця глухота призводить до критики всіх без винятку членів команд "Голосу" по всій Україні".

"Я до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців. Але діалогу не вийшло і тепер мною керує лише одне бажання: відвести негатив від тих команд "Голосу" у регіонах, які 2 роки щиро та віддано працювали для людей, а зараз стали заручниками ситуації, коли партійні "верхи" не чують "низів", і ця глухота призводить до критики усіх без винятку членів команд "Голосу" по всій Україні", - написав Притула.

Щодо проблем "Голосу" він натякнув про голосування деяких членів фракції в Раді, які йдуть врозріз з бажанням виборців та передвиборчими обіцянками. За його словами, в такому випадку керівництво повинно було "очистити партійні ряди, публічно засудити дії депутата тощо".

"Але відсутність будь-яких реакцій керівництва партії на "зашкварні" голосування своїх депутатів на будь-якому рівні, означає не лише толерування, але й погодження такої поведінки.

Ба більше, партійні ряди почали очищати від тих, хто піддав критиці недобропорядних персонажів із "Голосу".

А це ще раз дає мені підстави чітко артикулювати, що з такими «функціонерами» мені не по дорозі", - написав Притула.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss