04.07.2021, 15:14

Зеленський на Одещині на борту катера "Слов'янськ" переглянув демонстраційний проліт повітряної колони

Марина Началова | Всі новини автора
зеленский

Президент України Володимир Зеленський на катері «Слов'янськ» переглянув демонстраційний проліт повітряної колони до Дня ВМС.

Про це повідомила прес-служба Офісу Президента, передає Час Пік.

Перебуваючи з робочою поїздкою в Одеській області, в межах відзначення Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України Президент Володимир Зеленський піднявся на борт патрульного катера «Слов'янськ».

Під час переходу судна до наступного причалу Глава держави переглянув демонстраційний проліт повітряної колони за участю гелікоптерів Мі-1 та Мі-8, літаків Ан-26 та Су-25 Збройних Сил України, а також конвертопланів Bell V-22 Osprey морської піхоти США.

Крім того, на борту катера Володимир Зеленський взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих моряків. Судно лягло у дрейф, і на воду був спущений вінок. Сурмач виконав сигнал «Шана», відбулося салютування трьома холостими пострілами зі стрілецької зброї.

Зеленський також заявив, що Україна отримає власний військовий корабель наприкінці 2023 року. Його будівництво вже почали в Туреччині, а добудовувати судно будуть в Україні.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк