17.01.2022, 11:23

Порошенко намагалися вручити повістку до суду, але той відмовився, - ДБР

Ольга Романец | Всі новини автора
Порошенко

Народному депутату і п'ятому президенту Петру Порошенку намагалися вручити підозру у справі про державну зраду, але він "відмовився від отримання процесуальних документів".

Про це на брифінгу 17 січня повідомила радник з комунікацій Державного бюро розслідувань Тетяна Саф'ян, передає Час Пік.

За її словами, слідчі ДБР намагалися вручити Порошенку в аеропорту "повістку про виклик на 11 годину 17 січня до Печерського райсуду для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу, копію клопотання з доданими матеріалами та Порошенку надати можливість добровільно з'явитися до суду".

"Однак Петро Олексійович Порошенко відмовився від отримання процесуальних документів, ігнорував законні вимоги слідчого. При цьому особи, які були з ним, чинили фізичний опір, що зафіксовано на відеозаписах. Адвокати Петра Порошенка запевнили, що отримають всі процесуальні документи, однак після проходження прикордонного контролю шляхом створення штучного натовпу втекли", - сказала Саф'ян.

Після своєї промови перед прихильниками, які зібралися біля аеропорту Жуляни в Києві, п'ятий президент України і лідер партії "Європейська Солідарність" поїхав до суду

"Зараз ми рухаємося на суд, де дамо їм бій... Я вас всіх чекаю у суду", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, прикордонники перевіряли паспорт колишнього президента близько 15 хвилин і не віддавали його. Але потім, все-таки, документ віддали.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк