29.07.2022, 15:01

"Жахливий військовий злочин": Кулеба закликав визнати РФ терористичною державою після вбивства полонених у Оленівці

Леся Матвеева | Всі новини автора
Донецкая, война

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба жорстко відреагував на масове вбивство українських військовополонених у колонії окупованої Оленівки на Донеччині.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав міжнародних партнерів визнати РФ терористичною державою, повідомляє Час Пік.

"Росія вчинила ще один жахливий військовий злочин, обстрілявши виправну установу в окупованій Оленівці, де утримувалися українські військовополонені. Я закликаю всіх партнерів рішуче засудити це грубе порушення міжнародного гуманітарного права і визнати Росію терористичною державою", - написав Кулеба в Twitter.

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк назвав обстріл колонії в Оленівці операцією "під чужим прапором" та ретельно спланованою акцією.

"Масштабність та швидкість інформаційної кампанії російських пропагандистів свідчать про те, що це була саме спланована, організована акція. Ми знаємо, що частину полонених захисників перевели в барак, у який було влучання, за декілька днів до злочину. Класична, цинічна, продумана false flag operation", - написав Подоляк у Telegram.

Нагадаємо, російські ЗМІ масово повідомляють про те, що ЗСУ нібито завдали удару по колонії в окупованій Оленівці Донецької області, де утримувалися українські військовополонені, у тому числі зі складу полку "Азов". Повідомляється про загиблих та поранених внаслідок обстрілу.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк