18.02.2025, 16:35

США і Росія пропонують Україні вибори в обмін на мир, - Fox News

Віра Висоцька | Всі новини автора
Fox News

США та Росія представили триетапний мирний план для врегулювання конфлікту в Україні, який включає припинення вогню, організацію нових виборів та підписання фінальної угоди.

Про це ]]>заявила]]> кореспондентка прес-пулу Білого дому від Fox News Джекі Хайнріх, повідомляє Час Пік з посиланням на її сторінку у соцмережах.

За інформацією журналістки, план активно обговорюється в Саудівській Аравії, де тривають ключові переговори з врегулювання війни. Дипломатичні джерела наголошують, що успіх мирного процесу безпосередньо залежить від проведення нових виборів в Україні.

Проте ця пропозиція викликає суперечки. Росія давно критикується за проведення недемократичних виборів, а в Україні існує побоювання щодо можливості приходу до влади проросійського кандидата. Незважаючи на це, Москва вважає шанси на обрання лояльного до Кремля політика досить високими.

Президент Росії Володимир Путін впевнений, що будь-який новий лідер України буде більш схильним до переговорів і компромісів. У свою чергу, Дональд Трамп, який також залучений у дипломатичний процес, заявив про готовність підтримати будь-який результат виборів, включаючи перемогу проросійського кандидата. Як Трамп, так і Путін вважають переобрання Володимира Зеленського малоймовірним.

Офіційної реакції від Білого дому поки що не було, однак очікується, що адміністрація США зробить відповідну заяву найближчим часом.

Читайте також: 

У Туреччині відбувається зустріч Зеленського та Ердогана: про що говорять

Україні потрібна альтернатива НАТО: Зеленський заявив про необхідність мільйонної армії

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк