31.08.2020, 09:53

На Донбасі назріває екологічна катастрофа – Фокін

Ольга Романец | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
страна

Вітольд Фокін вважає, що через затоплені шахти на Донбасі назріває екологічна катастрофа, яка за масштабами забруднення навколишнього середовища перевершить Чорнобильську аварію на АЕС в 1986 році.

Про це Вітольд Фокін, перший заступник глави української делегації в ТКГ з врегулювання ситуації на Донбасі Леоніда Кравчука, розповів в інтерв'ю виданню "Страна", передає Час Пік.

"Зараз, коли Донбас по суті зруйнований, всі його потужності, інфраструктура знищені, - назріває екологічна катастрофа. Часу на роздуми немає. Багато шахт затоплені і кинуті напризволяще. Більше 400 водонакопичувачів і шламовідстійників переповнені. Потрібно негайно організовувати роботи з їх очищення, інакше вода, надана самій собі, заповнить всі місцеві річки і озера, увійде в Азовське і Чорне моря. Багато хто закриває очі на це, але насувається біда може стати незмірно більше, ніж Чорнобильська аварія", - підкреслив заступник глави української делегації в ТКГ.

Він також зазначив, що вперше спустився в шахту, коли йому не було ще 16 років. Він провів багато років свого життя цієї промисловості, в тому числі і будучи робочим.

Читайте також: Кількість випадків зараження COVID-19 за добу знову перевищила 2000

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss