19.09.2020, 18:48

Гайдай розповів про плани з розвитку Лисичанська та Сєвєродонецька

Леся Матвеева | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
Луганская, Лисичанск

Глава Луганської області Сергій Гайдай розповів про плани з розвитку Лисичанська та Сєвєродонецька. Також він повідомив, що Луганщина приєдналася до Всесвітнього дня прибирання.

Про плани з розвитку Лисичанська та Сєвєродонецька глава регіону Сергій Гайдай розповів на своїй сторінці у Facebook, відповідаючи на питання жителів області, повідомляє Час Пік.

На початку Сергій Гайдай розповів, що працівники Луганської облдержадміністрації провели толоку на узбережжі озера Чистого в Сєвєродонецьку, щоб допомогти працівникам житлово-комунального господарства навести порядок після літнього сезону.

Северодонецк"

"Маленький принц із казки Антуана де Сент-Екзюпері говорив: "Є таке правило: прокинувся зранку, одягнувся – ретельно прибери свою планету..." Цей афоризм можна продовжити: краще, щоб не смітили. На жаль, у такому чудовому місці дуже багато сміття, пляшок, недопалків. Сьогодні ми зробили свій маленький внесок у його збереження, але це потрібно роботи постійно, а не раз на рік!",- сказав Гайдай.

Очільник області висловив сподівання, що всі жителі регіону докладуть своїх зусиль, для того щоб область стала чистішою та красивішою.

Також очільник Луганщини розповів про плани щодо розвитку Лисичанська та Сєвєродонецька.

Зокрема, від зазначив, що вже є позитивні результати щодо ситуації з водопостачанням Лисичанська, але попереду ще багато роботи.

За словами Гайдая, є чіткий план по відновленню в Лисичанську стабільного водопостачання. Необхідно провести заміну труб, насосів, колекторів і т.п. Вже є домовленість, що область отримає від держави 80 млн грн, які підуть на модернізацію "Лисичанськводоканалу". 

Також Гайдай повідомив, що закінчуються підготовчі роботи для будівництва підстанції, яка дасть можливість нормально отримувати людям електроенергію і не буде збільшення тарифів на світло для людей.

За словами Гайдая, найближчим часом в Лисичанську почнеться ремонт доріг, який закінчиться до кінця жовтня. Крім доріг планують зробити площі біля залізничного вокзалу та біля центрального ринку.

Як зазначив очільник Луганщини, по Лисичанську ще дуже багато планів, у тому числі - встановлення відеокамер по місту та за його межами.

Сергій Гайдай також розповів про плани по Сєвєродонецьку. Детальніше - у відео.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss