21.09.2020, 17:02

У Лисичанській ВЦА відбулося засідання комісії з погашення заборгованості із заробітної плати

Марина Началова | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
лисичанск вга

Питання погашення заборгованості із заробітної плати та сплати страхових внесків залишається на контролі військово-цивільної адміністрації міста Лисичанська.

Про це повідомляється на офіційному сайті ВЦА, передає Час Пік.

Минулої п’ятниці, 18 вересня, у військово-цивільній адміністрації Лисичанськ відбулося засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання голова комісії, заступник керівника ВЦА міста Лисичанськ Максим Головньов.

Під час засідання члени комісії заслухали інформацію щодо погашення заборгованості із заробітної плати надану комунальним підприємством «Електроавтотранс».

Також керівники та представники житлово-експлуатаційних контор №№ 1, 3, 5, 6, 8, комунального підприємства «Лисичанська ритуальна служба» та ТОВ «Лисстальпром» звітували про стан погашення заборгованості зі страхових внесків до Пенсійного фонду України та зі сплати єдиного соціального внеску.

За результатами роботи комісії, з метою соціального захисту найманих працівників, керівникам комунальних підприємств доручено скласти графіки погашення заборгованості зі сплати ЄСВ та страхових внесків до Пенсійного фонду України, та рекомендовано вжити заходів для покращення фінансової спроможності підприємств.

Питання зі сплати заборгованості із заробітної плати, погашення заборгованості зі страхових внесків до Пенсійного фонду України, та єдиного соціального внеску залишається на контролі військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ.

Також у ВЦА повідомили, що у Лисичанську почалася реалізація проєкту "Водна станція": зробити внесок може кожен.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss