25.10.2020, 13:57

На Донбасі планують запустити тролейбусну лінію, яка з'єднає чотири міста

Леся Матвеева | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
На Донбассе планируют запустить новую троллейбусную линию

Уряд планує запустити на Донбасі тролейбусну лінію довжиною 48 км, яка буде з'єднувати чотири міста екологічно чистим, безпечним, зручним та доступним видом транспорту.

Міністерство фінансів разом з Донецькою обласною адміністрацією веде переговори з міжнародними фінансовими організаціями про фінансування проекту  організації тролейбусного сполучення між містами Краматорської агломерації, в якій зараз проживає близько 500 тисяч громадян, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу Мінфіну.

"Між містами агломерації зараз відсутнє якісне транспортне сполучення, хоча відстань між цими містами досить невелика: 3,5 кілометри –від Слов’янська до Краматорська, 5,5 кілометрів – від Краматорська до Дружківки, 8 кілометрів – від Дружківки до Костянтинівки. 

В проект також будуть інтегровані діючі міські тролейбусні мережі Краматорська та Слов’янська. А в перспективі цю нову мережу пропонується продовжити до туристичного магніту Північного Донбасу – м. Святогірськ", - повідомили в Мінфіні.

Заступник міністра фінансів Олександр Кава обговорив потенційне залучення кредитних коштів з представниками Європейського інвестиційного банку, які висловили свою зацікавленість проектом.

"Ми сьогодні працюємо над організацією тролейбусного руху, який зв'яже всі чотири міста екологічно чистим, безпечним, зручним і доступним видом транспорту. Крім того, створення державою якісного сервісу для громадян, що проживають в прилеглих до тимчасово непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей – це один із важливих елементів програми реінтеграції Донбасу", - підкреслив Олександр Кава.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss
n