07.11.2020, 17:49

На Луганщині готовий до відкриття КПВВ "Щастя": фото, відео

Марина Началова | Всі новини автора
кпвв счастье

У Луганській області найближчим часом запрацюють контрольно-пропускні пункти у Щасті і Золотому. КПВВ "Щастя" під час робочої поїздки на Донбас відвідав президент Володимир Зеленський.

Пункт пропуску "Щастя" розпочне роботу 10 листопада, передає Час Пік з посиланням на прес-службу ОПУ.

Вчора глава держави проїхав на автобусі автомобільну частину КПВВ. Зеленський також відвідав відділення «Ощадбанку», пошту та Центр надання адміністративних послуг, які розташовані на КПВВ «Щастя».

«Це дуже сучасний КПВВ, дуже швидко побудували ЦНАП, який надає 88 адміністративних послуг, що дуже важливо для всіх громадян України, для цивільних людей, які перебувають на нашій стороні та на тимчасово окупованих територіях», – зазначив Президент.

Глава держави зауважив, що завдяки наявності відділення банку на цьому КПВВ можна здійснювати банківські операції та обмін валют. Також є аптека й кімната матері та дитини.

«Все сучасне, прекрасні умови як для людей, які будуть отримувати ці послуги, так і для людей, які працюють тут», – сказав Зеленський.

Президент додав, що на КПВВ передбачені всі умови як для пішохідного переходу, так і для проїзду автомобілів.

«Є окрема смуга для гуманітарних вантажів. Це також дуже важливо», – наголосив Глава держави. 

За його словами, відповідно до домовленостей, досягнутих у межах переговорів у Нормандському та Мінському форматах, 10 листопада, крім КПВВ «Щастя», також буде відкрито КПВВ «Золоте». Обидва пункти за рівнем сервісу не поступатимуться КПВВ у районі Станиці Луганської.

«Для нас важливо, щоб усі побачили, яка велика робота зроблена, на якому все високому рівні. Щоб люди, які приїжджають з тимчасово окупованих територій, бачили, яка Україна: сучасна, асфальтована, мирна й безпечна», – зазначив Володимир Зеленський.

У межах розбудови інфраструктури КПВВ «Щастя» проведено ремонт мосту через річку Сіверський Донець та завершується відновлення дорожнього покриття автотраси Н-21.

Буде забезпечено автобусне перевезення до пункту пропуску. Станом на цей час робота КПВВ «Щастя» (до окремого розпорядження командування ООС) здійснюватиметься виключно в пішохідному варіанті.

Як передбачається, щоденна пропускна спроможність КПВВ «Щастя» становитиме на в'їзд/виїзд від 3 тис. до 5 тис. транспортних засобів.

У той же час телеканал "Суспільне Донбас" повідомляє, що 10 листопада буде відкритий лише КПВВ "Щастя", а "Золоте" через епідемічну ситуацію відкриється пізніше.

Читайте ще: Зеленський на Луганщині відвідав відділення прикордонної служби

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк