16.11.2020, 13:26

"Оце маячня!": Жителі Лисичанська та Сєвєродонецька обговорюють карантин вихідного дня

Леся Матвеева | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
Жители Лисичанска и Северодонецка продолжают обсуждать карантин выходного дня

В Україні закінчилися перші вихідні, на яких був введений "карантин вихідного дня". Проти оголошений обмежень мітингували по всій країні. Не вщухають акції протесту та обговорення в соцмережах і з настанням буднів.

Проти "карантину вихідного дня" виступають і підприємці Луганщини, які висловлюють невдоволення та незгоду з рішеннями влади, повідомляє Час Пік.

Підприємці з Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного провели мирну акцію протесту перед будівлею Луганської ОДА. 

У вихідний день в Сєвєродонецьку у зв'язку із закриттям Центрального ринку пройшов страйк. Люди, які виступають проти "карантину вихідного дня" заблокували дорогу, рух автомобілів на проспекті Хіміків було перекрито.

Северодонецк

Думки сєвєродончан розділилися: одні повністю підтримують мітингувальників, інші відкрито висловлюють невдоволення діями протестувальників.

"Молодцы, что не молчите", "ФОП перекрывают кислород они действуют по той же схеме. Все прозрачно и ясно!", "При чем тут обыкновенные люди, водители, идите в администрацию, и там в кабинетах бастуйте", "Не за чужой счёт, водители такие же работяги, как и вы. Идите в кабинеты, и доказывайте. А не перекрывайте дороги"*, - пишуть люди в коментарях.

Варто відзначити, що ринки виконали умови і промислові ряди були закриті для покупців. У зв'язку з цим у людей з'явилися питання до влади, щодо "боротьби з поширенням COVID-19".

Багато хто відзначає, що великі супермаркети забиті людьми, а адміністрація магазинів особливо не стежить за дотриманням карантинних норм. У маршрутках та автобусах людей також повно, а в темний час доби – і без масок... "Кому та навіщо" було вигідно закривати ринки? - задаються питанням користувачі мережі.

"Зачем рынки закрывать чтобы люди как селедки набивались в супермаркеты. В АТБ в Лисичанске людей валом. Неужели на рынке на воздухе без очереди опасней?", "АТБ, сельпо, в закрытом помещении можно ходить всем толпами, это считают норма, в маршрутках сидеть рядом можно, а на рынке, на свежем воздухе нельзя именно на выходных! купить носки, колготы и т.д. Во бред", "Сегодня ночью снег по прогнозу, а у ребенка ботинки прошлогодние порваны, думала сегодня новые купить, но все закрыли. Вот и думаю, неужели в магазине детской обуви у нас такие толпы ходят, что нужно было закрывать...""*, - пишуть люди.

Багатьох також хвилює питання: де купити необхідні речі, якщо в будні у вас графік роботи збігається з графіком роботи магазинів, а у вихідні дні їх закривають на карантин.

Багато хто висловлює пропозицію щодо зміни графіка роботи промислових магазинів, правда, не всі вірять, що такий крок назустріч покупцям буде зроблений.

"Такой график нужен и без карантина", "Тогда сильно долго работать продавцам, а з.п. им явно никто не поднимет!", "ну тут дело каждого... или работать дольше и заработать больше в часы пик, или работать не больше и потерять процент от продаж. ведь большая часть продавцов на проценте", "Или работать по нормальному, как и было, и не нужно ничего выдумывать, всё давно просчитано и продумано!!! Продавцы тоже люди, у них есть семьи!!!"*, - пишуть в коментарях.

* - Мовою орігіналу

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss
n