01.12.2020, 21:41

У лікарні на Львівщині, де померли пацієнти через вимкнення електрики, звільнять керівництво

Марина Началова | Всі новини автора

facebook tweeter live rss

У Жовківській центральній районній лікарні на Львівщині, де через вимкнення електрики померли два пацієнти на ШВЛ, впродовж двох днів працювала комісія департаменту охорони здоров'я. Попередні висновки - медики спрацювали правильно, адміністрація - ні.

Були відібрані пояснення у медичних працівників, які на момент події перебували у лікарні, та представників адміністрації, повідомила прес-служба Львівської ОДА, передає Час Пік.

«Комісія опрацювала надану інформацію та дійшла до висновку, що медичні працівники, які були на чергуванні, надали у повному обсязі усю необхідну медичну допомогу пацієнтам у момент відключення електроживлення. Водночас під час вимкнення енергії адміністрація лікарні не вчинила жодних дій для того, аби підключити хірургічний корпус, де знаходиться реанімація, до резервного живлення», - розповів директор департаменту охорони здоров'я Орест Чемерис.

Відповідно, на власника лікарні, а саме на Жовківську районну раду, підготували лист з ініціативою звільнення керівництва лікарні.

«Робота департаменту на цьому не завершиться. Департамент проведе клініко-експертну оцінку надання медичної допомоги померлим. За результатами такої оцінки зможемо зрозуміти, чи ці випадки смерті пов’язані із відключенням енергії», - наголосив голова комісії Андрій Голдун.

Адміністрація Жовківської центральної районної лікарні також мусить негайно напрацювати алгоритм дій на випадок виникнення аварійних ситуацій у лікарні, зазначили у Департаменті охорони здоров'я.

Нагадаємо, у Жовківській районній лікарні 27 листопада внаслідок вимкнення електрики померли двоє пацієнтів, які були підключені до ШВЛ.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss
n