27.01.2021, 07:43

"Відключень не уникнути!": ЛЕО анонсувало відключення з 27 січня низки споживачів на Луганщині

Леся Матвеева | Всі новини автора
ЛЭО анонсировало отключение от электроснабжения ряда потребителей

ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" анонсувало відключення від електропостачання низки установ бюджетного сектору у регіоні. Знеструмлення заплановано на 27 та 28 січня.

Відповідна інформація розміщена на сайті ТОВ "ЛЕО", повідомляє Час Пік.

"Повідомляємо, що 27 та 28 січня відбудуться відключення установ бюджетного сектору, повний список яких наведено у таблиці.

Така ситуація склалася через реформу органів самоврядування в частині децентралізації та створення ОТГ (об’єднаних територіальних громад), відповідно до положень якої значна частина споживачів бюджетної сфери з певних причин не має змоги укласти договір на розподіл електричної енергії на поточний рік.

Згідно Закону про ринок електричної енергії, споживання електричної енергії без договору – неможливе, що змушує ТОВ "ЛЕО" провести відключення таких споживачів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в компанії, енергетики ще з жовтня 2020 року зверталися до Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, міські та районні ВЦА та створені ОТГ про необхідність вжиття заходів, які б запобігли цьому відключенню. Однак, здебільшого ніяких заходів так і не було прийнято і договори не було переукладено.

"Звертаймося до Президента України, Кабінету міністрів, Верховної Ради та інших можновладців, які заінтересовані у своєчасному та позитивному вирішенні питання з реформування органів самоврядування з проханням втрутитися в ситуацію та досягнути згоди у цьому важливому питанні та не допустити відключення цих об’єктів шляхом вирішення створення перехідного періоду, під час якого бюджетні організації зможуть укласти договори з розподілу (постачання) електроенергії, та, як наслідок, сплатити за спожиту електричну енергію, щоб уникнути відключення", - йдеться у повідомленні ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання".

У ТОВ "ЛЕО" назвали споживачів та адреси, за якими планується відключення від електропостачання. Серед них є споживачі з Сєвєродонецька та Рубіжного.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк