11.03.2021, 07:39

"Шкода, не було салютів": Мережу насмішило урочисте відкриття туалету до 8 Березня в одному з вузів Києва

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Сеть насмешило торжественное открытие туалета к 8 Марта в одном из вузов Киева

У Києві в Державному університеті телекомунікацій з нагоди Міжнародного жіночого дня урочисто відкрили жіночий туалет. На церемонії звучали урочисті промови, перерізали червону стрічку та пригощали гостей шампанським.

Торжество відбулося з нагоди відкриття відремонтованої жіночої вбиральні, яке приурочили до 8 Березня. Представник адміністрації вузу виголосив промову перед вбиральнею, повідомляє Час Пік. 

"І сьогодні, напередодні Міжнародного жіночого дня, 8 Березня, день відкриття першої відремонтованої жіночої вбиральні настав", - оголосив чиновник та зачитав вірш.

Уповноважений Верховної Ради із захисту державної мови Тарас Кремінь заявив, що був вражений такими "святковими подіями у державному вузі".

"Надзвичайно вражений зафіксованими «святковими» подіями в державному ВНЗ. Такому «відкриттю» жіночих вбиралень, що супроводжується адміністративним стрічково-перерізальним пафосом із лиричними викрутасами, в Україні повинен бути покладений край.

Як Уповноважений підготував звернення на Міністерство освіти і науки України з метою проведення службового розслідування по факту зафіксованого «дійства».

Щось там не те...", - написав Кремінь на своїй сторінці у Facebook.

Керівництво університету вважає, що в урочистому відкритті жіночої вбиральні немає нічого поганого.

"Ну, немає в цьому нічого злочинного. Ми покращуємо санітарно-гігієнічні норми, і в цьому нічого поганого немає", - сказала помічниця ректора ГУТ в коментарі " Обозревателю".

Повідомлення про урочисте відкриття туалету викликало жваве обговорення у мережі. На адресу чиновників залишають багато жорстких та їдких коментарів.

"Це прям крутіше всіх самих упоротих поздоровлень з жіночим днем, які тільки можна придумати. Ні, це навіть страшніше поздоровлень МОНа, правда", "Ось їм самим то не соромно, ось тому, кому в голову прийшла ідея влаштувати церемонію відкриття туалету, ну зовсім вже?", "Мрії збуваються", "Дурнів скрізь вистачає", "Перший щасливий клієнт вбиральні від інтерв'ю з місця подій відмовився", " Ой дебіли..", "Дно!", "Шкода, не було салютів...", "Це якийсь маразм", " Боже, який сором...", "У рамках "Великого Будівництва", "Великої Реставрації", диджиталізації та розвитку науки "Україна 2030" та з нагоди 8 березня в університеті телекомунікацій урочисто відкрито Туалет... Ура, таваріщі!", - пишуть у коментарях.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss