23.06.2021, 16:50

У Новодружеську відбулося авторалі "Drag Racing"

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss

Минулої неділі, 20 червня, у м. Новодружеську, під патронатом керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександра Заїки пройшли змагання І етапу Луганської області по «Drag Racing».

Про це повідомила прес-служба Лисичанської ВЦА, передає Час Пік.

У змаганнях взяли участь 20 екіпажів з Луганської та Донецької областей. Автомобілі виступали в декількох класах відповідно до їх оснащення - повний або монопривід, потужність двигуна тощо. Серед гостей були автомобілісти з Харківської та Дніпропетровської областей.

Авторалі розпочалися урочистим заїздом з димовими шашками пілотів «Hоnda-клубу» з м. Сєвєродонецька. Крім основних заїздів, проведені вільні заїзди місцевих автолюбителів з метою їх тренування та заохочення до подальшої участі у змаганнях такого типу. Цікавинкою змагань стали показові виступи сєверодонецьких спортсменів з авто звуком.

Ініціатором проведення змагань виступила громадська організація «Альянс». Метою заходу є популяризація автотехнічних видів спорту, підвищення водійської майстерності учасників змагань, залучення молоді до технічної та конструкторської творчості, до занять автомобільним спортом та активного відпочинку, пропаганда здорового способу життя.

Змагання проводилися на асфальтобетонній трасі, що представляє собою пряму, загальною довжиною 800 м, з яких 50 м становить стартова зона, 402 м - залікова дистанція, 348 м - зона гальмування і розвороту.

Переможці турніру нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Читайте ще: Як святкуватимуть День Конституції у Лисичанську: план заходів

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss