26.06.2021, 07:49

Погодний апокаліпсис: наслідки урагану, що накрив Львів

Леся Матвеева | Всі новини автора
Последствия урагана, накрывшего Львов

У Львові 25 червня вирувала негода. Місто накрила потужна грозова злива з градом. Ураганний вітер рвав дроти та валив дерева, через сильні опади вулиці стали нагадувати Венецію. У Львові оголошено надзвичайну ситуацію місцевого значення.

У Львові вдень 25 червня розгулялася негода. Температура різко опустилася на 10-12 градусів, місто накрила буря з грозовою зливою, повідомляє Час Пік.

Ураганний вітер заподіяв чимало шкоди - порвано електромережі, повалено дерева, поламано конструкції на вулицях міста. Через стихію в різних районах Львова виникли проблеми з електропостачанням, мобільним зв'язком та інтернетом.

За словами мера Львова Андрія Садового, у місті розпочав роботу оперативний штаб з ліквідації наслідків негоди. У Львові оголошено надзвичайну ситуацію місцевого значення, у зв'язку з негодою. Для комунальних служб вихідні дні оголошено робочими днями.

Мер просить по можливості залишатися вдома або в безпечних приміщеннях та уникати місць біля конструкцій і дерев.

"Коротко дам інформацію, що сталось. Дуже великий буревій, багато опадів, багато підтоплень. Станом на зараз є підтоплення лише на вул. Торф`яній, поки не працюють трамваї і тролейбуси – ми їх зупинили, бо є пориви на контактних мережах. Також є пориви на лініях електропостачання, тому є перебої з гарячою водою у Шевченківському районі. В цілому, маємо більше 200 дерев, які повалило під час негоди, більше 50 дахів потребують ремонту, бо зірвало частини даху чи елементи.

Щодо пам`яток архітектури, то деякі елементи ми будемо вимушені демонтувати. Оголошено робочий день для усіх служб, також буде робоча ніч, будуть працювати і завтра, і в неділю.

Ситуація є контрольована. Якщо ви бачите будь-які наслідки негоди, прошу вас телефонувати на "Гарячу лінію міста" 15-80. Фактично, ніхто не госпіталізований, одна людина зазнала травми, але від госпіталізації відмовилась. Бажаю всім добра", - повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Напередодні, 24 червня, у Львові спостерігалася рекордна за всі 75 років спостережень спека - плюс 32 градуси в тіні.

Львов, непогода Львов, непогода Львов, непогода Львов, непогода Львов, непогода

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк