19.09.2021, 08:54

Окупанти організували підвезення майже 200 тисяч "виборців"

Ольга Романец | Всі новини автора
выборы

Окупаційні адміністрації так званих "народних республік" разом з "Єдина Росія" організували підвезення 200 тисяч виборців на голосування в Ростовській області.

Про це повідомляє Східна правозахисна група, передає Час Пік.

За інформацією правозахисників, у другий день голосування в Держдуму жителів окупованих територій підвозили більш масова ніж в перший день. Автобуси з ОРДЛО відправлялися що дві години. Більшість "виборців" з ОРДЛО голосують за "Єдину Росію".

"Лідери опозиційних партій в Ростовські області ("Зелені", "Партія зростання", КПРФ, СРЗП) не задоволені приїздом жителів ОРДЛО. Пояснюють це тим, що Кремль не дав їм можливості проводити агітаційну кампанію в ОРДЛО. "Єдина Росія" разом з НФЗ ЛНР і ДНР за допомогою адмінресурсу організувала масове підвезення людей з окупованих територій, які голосують за "Єдину Росію". Опозиція говорить про підвезення 200 тисяч голосів", - повідомили правозахисники.

На виборчих дільницях в Ростовській області жителі окупованих територій кажуть, що сподіваються, що після виборів або відбудеться "возз'єднання" з РФ, або Росія визнає незалежність Донбасу.

Читайте також: В Іспанії Українка намагалася зробити селфі і впала зі скелі в море

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк