22.09.2021, 07:28

У Міноборони відкинули силовий сценарій звільнення окупованого Донбасу

Леся Матвеева | Всі новини автора
Донбасс, ООС

Збройні Сили України готові до ескалації конфлікту на Донбасі з боку Росії, але в питанні врегулювання збройного конфлікту Україна буде йти політико-дипломатичним шляхом.

У Міноборони України заявили, що українська армія готова до ескалації конфлікту на Донбасі та звільнення окупованих територій Луганської та Донецької областей, але в пріоритеті не силовий сценарій. Про це йдеться у відповіді Міноборони на запит "Українських Новин", передає Час Пік.

У питанні врегулювання збройного конфлікту на Донбасі Україна йтиме політико-дипломатичним шляхом.

Міністерство оборони заявляє, що армія готова до ескалації конфлікту на Донбасі з боку Росії, але не братиме силою Донецьк і Луганськ. Про це в Міноборони повідомили, відповідаючи на запит журналістів, зроблений після гучних заяв секретаря РНБО Олексія Данилова та радника глави Офісу президента Олексія Арестовича про те, що українські війська можуть взяти окуповані міста.

"Разом з тим, з метою уникнення значних людських втрат, військово-політичним керівництвом України визначено як пріоритетний політико-дипломатичний шлях врегулювання збройного конфлікту на території Донецької та Луганської областей", - йдеться у відповіді.

ответ Минобороны

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк