14.10.2021, 14:02

Український військовий корабель U-811 "Балта" буксирують до Одеси

Леся Матвеева | Всі новини автора
Украинский военный корабль U-811 "Балта" буксируют в Одессу

Судно ВМС України U-811 "Балта", яке отримало пошкодження поблизу острова Зміїний у Чорному морі, на даний момент буксируютьдо Одеси. Екіпаж частково доставлено в пункт постійної дислокації.

Військовослужбовці почуваються добре. Додатково задіяний особовий склад аварійно-рятувального загону ВМС ЗС України, який знаходиться на кораблі й забезпечує проведення заходів по боротьбі за живучість. Про це повідомив прес-центр Генерального штабу ЗСУ, передає Час Пік.

"Завдяки злагодженим та впевненим діям екіпажу корабля, аварійну ситуацію вдалося стабілізувати. Загрози життю особового складу немає. Загрози втрати судна немає...

Наразі здійснюється буксирування корабля до пункту базування Одеса у супроводженні кораблів і катерів Військово-Морських Сил ЗС України та казенного підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба" Міністерства інфраструктури України", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у Чорному морі поблизу острова Зміїний через різке погіршення погодних умов виникла аварійна ситуація на військовому судні розмагнічування ВМС України U-811 "Балта". У ВМС України це єдине судно такого призначення.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк