01.12.2021, 07:56

Спецоперація "Полісся": Україна розпочала масштабні навчання біля кордону з Білоруссю

Леся Матвеева | Всі новини автора
Спецоперация "Полесье"

На Волині розпочалися масштабні навчання підрозділів системи МВС України в рамках спеціальної прикордонної операції "Полісся".

У Волинській області поблизу села Дольськ Камінь-Каширського району 30 листопада розпочалися масштабні навчання підрозділів системи МВС в рамках спецоперації" Полісся", повідомляє Час Пік з посиланням на Держприкордонслужбу.

Учасники навчань відпрацювали алгоритм дій з реагування на ситуації, які можуть виникнути на українсько-білоруському кордоні. Зокрема, йдеться про гуманітарні завдання, а саме: надання допомоги, встановлення пунктів тимчасового перебування людей та пунктів обігріву.

Підрозділи ДСНС також відпрацювали дії з ліквідації вибухонебезпечних предметів на окремих ділянках.

Спільні масштабні навчання відбулися за участю органів управління, підрозділів охорони державного кордону, резервів посилення Держприкордонної служби, які прибули на ділянку 6-го Волинського прикордонного загону та підрозділів ЗСУ, інших військових формувань, ДСНС та правоохоронних органів.

"У ході навчань, ми побачили, що всі підрозділи МВС – це справжній кулак, який може забезпечити внутрішню безпеку України", - зазначив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Спецоперация "Полесье" Спецоперация "Полесье"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк