21.01.2022, 15:00

У Львові учні 5-11 класів переходять на дистанційне навчання з 24 січня

Леся Матвеева | Всі новини автора
Иллюстративное фото / Открытый источник

У Львові 21 січня провели засідання комісії ТЕБ та НС щодо посилення в місті карантину через стрімке поширення коронавірусу. Розглядалося питання про перехід школярів на дистанційне навчання.

У Львові міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про переведення учнів 5-11 класів на дистанційне навчання на 2 тижні. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий під час брифінгу, передає Час Пік.

Рішення вступає в дію з понеділка, 24 січня.

"Такої динаміки поширення COVID-19 у Львові ми ще за два роки не мали. На сьогоднішній ранок 27 тисяч дітей не прийшли на навчання. З них хворих близько 10 тисяч, більша частина на самоізоляції. Є цілі класи, які перейшли на дистанційне навчання. Тому ми отримали прохання від директорів шкіл, щоб ми з понеділка на два тижні старші класи перевели на дистанційне навчання. Йдеться про учнів 5-11 класів. Також відправляємо на дистанційне навчання все позашкільне. З понеділка будемо приймати рішення щодо молодшої школи", - сказав Андрій Садовий.

Мер Львова зазначив, що міська дитяча лікарня вперше за два роки епідемії почала приймати пацієнтів з COVID-19.

Крім того, мерія звертається до організаторів масових заходів і просить по можливості перенести свої заходи або забезпечити суворе дотримання всіх карантинних вимог.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк