29.01.2022, 08:23

У Києві затримано ще одного агента російських спецслужб

Леся Матвеева | Всі новини автора
Киев

Служба безпеки України викрила чергового агента РФ, завербованого так званим "МДБ ДНР", яке контролюється російськими спецслужбами.

Співробітники СБУ затримали ворожого агента у Києві, повідомляє Час Пік з посиланням на СБУ та Офіс Генерального прокурора.

Встановлено, що в поле зору представників країни-агресора громадянин України потрапив під час відвідування родичів на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донецької області.

"За даними слідства, громадянин України під час чергового відвідування родичів на тимчасово окупованій території був завербований підконтрольним спецслужбам РФ так званим "міністерством державної безпеки ДНР". Він добровільно погодився сприяти діяльності терористичній організації "ДНР".

За отриманим від кураторів завданням він збирав інформацію про військовослужбовців правоохоронних органів України, у тому числі й СБУ, та контррозвідувальні заходи з протидії російським спецслужбам. Відомості агент передавав кураторам під час особистих зустрічей на окупованій Донеччині або через технічні канали зв’язку", - повідомили у Генпрокуратурі.

Слідчими СБУ розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) та ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі або терористичній організації) Кримінального кодексу України.

Суд обрав запобіжний захід затриманому у вигляді утримання під вартою.

Киев Киев

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: