29.01.2022, 14:26

На Луганській ТЕС провели позапланову перевірку: виявлено 11 порушень

Леся Матвеева | Всі новини автора
Луганская ТЭС

Фахівці Державної інспекції енергетичного нагляду під час позапланової перевірки на "Луганській ТЕС" виявили 11 порушень. До перевірки були залучені представники ПрАТ "НЕК "Укренерго" та Служби безпеки України.

Фахівцями Держенергонагляду було проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) у ВП "Луганська ТЕС" ТОВ "ДТЕК Східенерго". В ході перевірки виявлено 11 порушень. Про це ]]>повідомляє ]]>Держенергонагляд, передає Час Пік.

Відзначається, що фахівці в ході позапланового заходу перевіряли:

  • планування, організації, проведення ремонту та приймання з ремонту обладнання енергоблоків;
  • технічного стану обладнання, яке забезпечує (може забезпечувати) теплопостачання до м. Щастя;
  • стану систем збудження енергоблоків ст. №№ 10, 13, 14, 15, які беруть участь у системних випробуваннях ізольованого режиму роботи блоку регулювання Україна/Молдова;
  • участі енергоблоків станції у первинному або вторинному регулюванні частоти та потужності при системних випробуваннях ізольованого режиму роботи блоку регулювання Україна/Молдова.

В ході перевірки Луганської ТЕС виявлено 11 порушень вимог нормативно-правових актів, норм та правил у галузі електроенергетики. Основними були порушення, пов’язані з виконанням ремонтів устаткування в період 2021 року.

Перевірка проводилася в період з 13 січня по 19 січня 2022 року на виконання доручення прем'єр-міністра Дениса Шмигаля від 22 листопада 2021 року щодо позапланових заходів контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері електроенергетики суб'єктами господарювання, які здійснюють господарську діяльність, пов'язану з виробництвом електричної енергії.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк