03.03.2022, 08:51

Внаслідок ракетного удару ВМС РФ по судну Banglar Samriddhu в порту "Ольвія" загинув громадян Бангладеша

Леся Матвеева | Всі новини автора
Banglar Samriddhu

Росія завдала ракетного удару по судну Banglar Samriddhu під прапором Бангладеш у порту "Ольвія" у Миколаєві. Під час атаки РФ на судно загинув один член екіпажу - громадян Бангладеша.

Ракета РФ потрапила в іноземне судно у порту Ольвія. Про це повідомляє філія "Ольвія" ДП "Адміністрація морських портів України", передає Час Пік.

2 лютого о 17:25 ВМС РФ завдали ракетного удару по судну Banglar Samriddhu (прапор Бангладеш), що знаходиться в порту Ольвія на якірній стоянці №363. Одна ракета потрапила у надбудову, на судні почалася пожежа. Для порятунку екіпажу направлено 2 буксири. 

За інформацією, наданою агентом судна ТОВ "Дельта Марітайм Едженсі", під час атаки судна загинув один член екіпажу (громадян Бангладеш). На момент атаки він був на містку. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Судно Banglar Samriddhu зайшло в порт 23 лютого та перебувало в очікуванні завантаження, без можливості виходу через незаконні навігаційні попередження (ПРІП) про обмеження судноплавства від ВМС РФ.

Нагадаємо, 25 лютого росія обстріляла 2 іноземні судна поблизу порту Південний - Namura Queen (прапор Панами) та Millennium Spirit (під прапором Молдови).

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк