13.05.2022, 14:30

У Рубіжному кадировці крадуть дороге обладнання найкращого інфекційного відділення Луганщини

Леся Матвеева | Всі новини автора
Луганская, Рубежное

Російські окупанти продовжують знімати пропагандистські фейкові відео для своїх зомбованих громадян. При цьому вони руйнують і знищують буквально все, до чого можуть дотягнутися. Російські загарбники прийшли на нашу землю вбивати та грабувати.

На Луганщині в окупованому місті Рубіжне кадирівці привласнили собі найкраще інфекційне відділення області. Про це повідомляє голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, повідомляє Час Пік.

"Неосвічені вбивці, нібито випадково, знайшли "покинутий" корпус лікарні в Рубіжному та - о диво - вона виявилася нашпигована сучасним дороговартісним обладнанням та мала великі запаси іноземних ліків. Все це злі українці ховали від своїх громадян.

Тож тік-токери відділення відновили - ремонт зробили, меблі завезли, електрику полагодили…нашим генератором

Вони реально думають, що всі навколо ідіоти?! ...

На пропагандистському відео, орки похизувалися, що відкриють там шпиталь. Насправді ж, вже демонтують обладнання аби вивезти в рф.

Цензурних слів немає

Все відновимо!

а ви російські дебіли, спочатку навчіться всім тим користуватися!", - написав Гайдай.

Він зазначив, що окрім державної підтримки, Рубіжанське інфекційне відділення протягом останніх років допомагали вдосконалювати багато міжнародних організацій. Без перебільшення, це одне з найкращих інфекційних відділень України.

Нагадаємо, глава Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що російські окупанти кинули всі зусилля на прорив лінії оборони, ситуація на Луганщині ускладнюється.

Луганская, Рубежное Луганская, Рубежное Луганская, Рубежное Луганская, Рубежное

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк