14.05.2022, 14:35

Медсестра з Лисичанська, яка втратила обидві ноги, отримала медаль "За врятоване життя"

Леся Матвеева | Всі новини автора
Медсестра из Лисичанска получила медаль "За спасенную жизнь"

Медаллю "За врятоване життя" відзначено 23-річну медсестру з Лисичанська, яка підірвалася на російській міні та втратила кінцівки, рятуючи життя чоловікові.

Президент України Володимир Зеленський вручив медаль "За врятоване життя" 23-річній медсестрі з Лисичанська, яка втратила обидві ноги. Про це ]]>йдеться ]]>в Указі президента України №331/2022 "Про нагородження державними нагородами України з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри", повідомляє Час Пік.

"За вагомий особистий внесок у рятування життя і здоров’я громадян в умовах воєнного стану, самовіддане виконання професійного обов’язку постановляю:

Нагородити медаллю "За врятоване життя"

Баландіну Оксану Юріївну - сестру медичну стаціонарну відділення для лікування та реабілітації дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки комунального некомерційного підприємства Луганської обласної ради "Луганська обласна дитяча клінічна лікарня", - сказано в Указі.

Прес-служба Луганської ОДА нагадала, що трагедія сталася 27 березня у Лисичанську, коли Оксана та її наречений Віктор поверталися додому. Жінка йшла попереду і встигла попередити чоловіка про небезпеку. Внаслідок вибуху Віктор не постраждав, а Оксана отримала тяжкі травми - втратила обидві ноги та чотири пальці на руці. Допомога їй надавали у Лисичанську, Дніпрі та Львові.

На початку травня у Львові Оксана вийшла заміж за свого коханого. Святкування відбулося прямо у палаті однієї з львівських лікарень.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк