23.06.2022, 11:39

Накривають вогнем цілі квартали: відео з Лисичанська, яке нещадно знищує російська армія

Леся Матвеева | Всі новини автора
Луганская, война

Російські війська просуваються до Лисичанська, який є однією з головних цілей окупантів після Сєвєродонецька. Лисичанськ цілодобово перебуває під ворожими обстрілами. Російські "визволителі" накривають щільним вогнем цілі квартали. Місто перетворюють на руїни.

Луганщина сьогодні найгарячіша точка України. Російські окупанти перекинули сюди всі свої резерви, стягнули живу силу та техніку з інших напрямків. Поблизу Лисичанська противник розмістив понад сотню реактивних систем залпового вогню (РСЗВ), велику кількість мінометів та артилерії, повідомляє Час Пік.

У російських окупантів нове завдання – до 26 червня взяти Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Вони не можуть перемогти у відкритому бою, тому регіон просто стирають з лиця землі. "Визволителям" потрібна "перемога" за всяку ціну.

Незважаючи на тотальний вогонь та переважаючі сили противника, захисники Лисичанська та Сєвєродонецька продовжують давати відсіч російським загарбникам.

В останні дні у Лисичанську катастрофічні руйнування, численні втрати серед мирних городян.

Знімальна група Військового Телебачення України зафіксувала на камеру знищення ворожою артилерією цивільної інфраструктури Лисичанська.

Важко навіть уявити, що відчувають жителі Лисичанська, дивлячись на жахливі кадри зруйнованого міста та дивлячись на те, як російські загарбники знищують рідне місто.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк