24.06.2022, 12:51

Ми вийшли із Сєвєродонецька. Щодня бою був суцільним героїзмом, - Бутусов

Через цілодобовий обстріл обласного центру, ЗСУ отримали команду відійти від Сєвєродонецька на нові, більш зміцнені позиції. Українські війська вже частково залишили місто.

Про це повідомляє у Фейсбуці український журналіст Юрій Бутусов, передає Час Пік.

"Ми вийшли з Сєвєродонецька. Сьогодні вночі українські підрозділи організовано залишили частину промзони Сєвєродонецька. На тій ділянці фронту, де я знаходився, відхід пройшов під обстрілом, але без втрат", - написав Бутусов.

Журналіст додав, що хоч відходити гірко, але це рішення давно вже назріло, а українські військові гідно билися за місто, і зробили більше, ніж можливо, за таких важких умов.

"Без мостів і без понтонів щодня бою був суцільним героїзмом. Я напишу про це трохи пізніше. Ми вийшли. Але ми обов'язково повернемося", – додав він.

Про те, що українські війська пішли з міста Сєвєродонецьк, підтвердив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він підкреслив, що рішення ухвалили для мінімізації втрат і щоб запобігти їхньому оточенню російськими військами..

Читайте також: Вантажівка не проїде: росіяни завдали авіаудару на під'їзді до Лисичанська

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк