05.08.2022, 11:37

"Полювання триває": Окупанти посилили насильницьку мобілізацію на захоплених територіях Луганщини

Леся Матвеева | Всі новини автора
Луганская, война

Окупанти зазнають великих втрат на фронті. На окупованій території Луганської області триває полювання на чоловіків "призовного віку". Повістки роздають скрізь, де вдасться зловити потенційне "гарматне м'ясо".

Кремль поки не наважується офіційно оголосити про загальну мобілізацію, а російські війська зазнають величезних втрат на фронті. Щоб компенсувати ці втрати, окупантам доводиться проводити насильницьку мобілізацію на захоплених територіях, повідомляє Час Пік.

Відкупитися від смерті вже не вдається, чоловікам вручають повістки скрізь - на роботі, на вулиці, в магазинах, на ринках, за місцем проживання.

Як повідомляє ЛОДА, у Луганську "проводяться бесіди" з керівниками відділів кадрів підприємств, вимагають списки робітників чоловічої статі та зобов'язали для початку закликати по 10 осіб.

Російські пропагандистські ЗМІ називають фейком новини про примусову мобілізацію в ОРДЛО, проте місцеві жителі підтверджують цю інформацію у соцмережах.

Чоловіки "призовного віку" намагаються за будь-яку ціну залишити окуповану територію. Життя в "руському мирі" вже не здається багатьом таким привабливим й вмирати за нього вже ніхто не хоче...

Оккупанты усилили насильственную мобилизацию за захваченных территориях Луганщины Оккупанты усилили насильственную мобилизацию за захваченных территориях Луганщины Оккупанты усилили насильственную мобилизацию за захваченных территориях Луганщины

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк