15.08.2022, 14:47

"Годують" обіцянками: у Сєвєродонецьку окупанти перетворюють життя городян на катастрофу

Виктор Белый | Всі новини автора
в Иерусалиме неизвестный расстрелял автобус с паломниками

Мешканці окупованого Сєвєродонецька Луганської області понад місяць тому віддали свої персональні дані в обмін на обіцянку відновити житлові приміщення. Окупаційна влада замість того, щоб допомогти людям, виконує наказ про обстеження будинків.

Про це повідомляє Лисичанська міська військова адміністрація у Telegram-каналі, передає Час Пік.

"Досі ніхто не прийшов навіть для обстеження. У багатьох багатоповерхівках міста пробиті дах, вибиті вікна, не кажучи вже про відсутність деяких стін. А перші примхи погоди дають про себе знати – нетривалий літній дощ перетворив життя городян на катастрофу. Важко уявити, що буде восени, за два тижні", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що окупаційна влада Сєвєродонецька замість того, щоб допомогти людям, виконує наказ про обстеження будинків, які непридатні для проживання.

"Вже визначили понад сотню багатоповерхівок, що підлягають знесенню. І активно цим займаються замість підготовки міста до зими. Навіщо? Щоб потім показувати політикам із Росії картинку квітучого міста. Тому й відновлювати нічого не будуть, бо все пошкоджене просто знесуть", - повідомляє адміністрація.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк