15.08.2022, 15:48

Цілі втрачені, психіка не витримує: "Війська ЛНР" відмовляються воювати за територію "ДНР"

Ольга Ранская | Всі новини автора
иллюстративное фото

У військах "ЛНР" процвітають занепадницькі настрої: війська "республіки" відмовляються йти воювати за територію "ДНР", а дружини полонених луганчан у відчаї записують відеозвернення до Путіна, сподіваючись, що він допоможе повернути їх чоловіків додому.

Про це на своїй станиці у Facebook написав відомий блогер Savelyi Vasserman, передає Час Пік.

Зокрема, він зазначив, що солдати повністю придушені та деморалізовані, і не розуміють, чому мають йти вмирати за сусідню "республіку", про що вони самі говорять у відео.

"Відмовників стає все більше й більше. Цього не покажуть на наше і тим більше російське телебачення. Коли з'являються такі відео, - це означає, що справи в підрозділі зовсім погано. Такі настрої припиняються ще в зародку МДБ ЛНР. Призвідників виявляють швидко, стукіт процвітає Плата – не йти в атаку… Але коли все переходить усі рамки та межі розумного – ось виходять такі відео… Люди повністю придушені та деморалізовані. .

Ось і дружини мобілізованих теж не розуміють. Шість місяців без ротації. Шанс повернуться додому – поранення. Інакше ні".

Автор припускає, що соціальний вибух не за горами:

"Ситуація в тилу складна. Влада поки не бачить майбутній соціальний вибух. Дуже дарма про це не думають", - підсумував блогер.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк