21.09.2022, 16:01

Єнакієвський металургійний завод зупинився через "мобілізацію" працівників, - ГУР

Марина Началова | Всі новини автора

Єнакієвський металургійний завод припиняє роботу через «мобілізацію» працівників, а в окупованому Торезі організували тренувальний табір для «зеків».

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, передає Час Пік.

Повідомляється, що на полігоні поблизу тимчасово окупованого Торезу окупанти облаштували тренувальний табір для засуджених з РФ. Наразі триває доправлення в табір «особового складу».

Розпочато набір до складу окупаційних військ ув’язнених, які утримуються у закладах позбавлення волі на території «ДНР». «Новобранці» мають поповнити склад так званого батальйону «сомалі», 100 окремої мотострілецької бригади та 9 окремого мотострілецького полку ЗС РФ. Потенційних «контрактників» відбирають за фізичними критеріями та наявністю досвіду бойових дій. Кримінальна стаття та термін ув'язнення не впливають на відбір. Водночас відзначається невелика кількість охочих підписати контракт.

Влада «ДНР» скасувала дію раніше виданих документів про відстрочку/звільнення від мобілізації. У зв’язку з цим, планується «мобілізувати» від 200 до 500 працівників Єнакіївського металургійного заводу. Через нестачу персоналу виробництво на заводі «тимчасово призупиняється».

Мешканці окупованих районів Донецької області, які перебували у складі окупаційних військ, після втечі з Харківської області отримали короткострокові відпустки – до 17 вересня. Але в зазначений термін понад половина мобілізованих не прибула на місце збору у військову частину в Торезі.

В окупованому Криму чоловікам заборонили чоловікам виїзд з без дозволу військового комісара. Для оформлення необхідних документів необхідно повідомляти мету виїзду, місце перебування та терміни повернення до місця реєстрації.

Нагадаємо, ЗСУ знищили вже понад 55 тисяч окупантів: Генштаб опублікував втрати ворога.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: