22.09.2022, 17:28

У "ДНР" окупанти мають намір залучити до участі у "референдумі" дітей, - СБУ

днр дети

Російські окупанти мають намір залучити дітей до голосування на "референдумі" на тимчасово окупованій території Донецької області.

Про це повідомила прес-служба СБУ у Telegram, передає Час Пік.

"Служба безпеки перехопила документи терористичної організації "ДНР", що регламентують залучення неповнолітніх громадян до участі у фейковому референдумі РФ на тимчасово окупованій території Донбасу. Загарбники сподіваються розширити "електоральну базу" для підтримки приєднання до рф частини сходу України і задіяти у псевдоголосуванні місцевих жителів віком від 13 до 17 років", - йдеться у повідомленні.

Щоб проконтролювати "явку" до "виборчих дільниць", неповнолітніх повинні будуть супроводжувати батьки, опікуни або представники так званих "дитячих будинків".

Крім того, окупанти планують залучити до участі у "референдумі" сім'ї, які мають реєстрацію на Донеччині, але виїхали до РФ. Відповідні зміни до "виборчого процесу" доручили внести так званій "центральній виборчій комісії ДНР".

"СБУ ідентифікувала всіх організаторів, встановила їхнє місцезнаходження та задокументувала злочини", - зазначили у відомстві.

Читайте також: На блокпості у Василівці росіяни перестали випускати чоловіків до 35 років

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк