22.01.2023, 15:41

Окупанти заселяються цілими під'їздами: очевидці про ситуацію у Кремінній (відео)

У Кремінній окупанти заселяються цілими під'їздами, а військову техніку розміщують під вікнами житлових будинків.

Про це повідомляють у місцевих чатах мешканці міста, передає Час Пік.

"У моєму будинку цілий під'їзд військових",

"Ор*и заселяються цілими під'їздами. І як їх звідти вибивати",

"Під кожним під'їздом стоять машини з "Z" та "V",

"Світла у Кремінній не було три тижні, зараз увімкнули. Газ зараз дали, вода потроху йде. Харчування є, магазин відкрили. Але дуже голосно, ні проїхати, ні пройти. Виїжджаєш і боїшся. Все у нас є, тиші немає... ".

"Можу сказати точно, що заселяються не лише у Кремінній, аналогічна ситуація і в Сєвєродонецьку та в Лисичанську. У Лисичанську прийшли до будинку, а там у під'їзді три родини живуть. Вони, кажуть, "нам потрібен цілий під'їзд, може ви кудись" звалите ". Ось так і думай після цього, піти з дому по-доброму чи…».

У мережі також з'явилося відео, яке було знято 15 січня. Зверніть увагу на кількість техніки, у тому числі розташованої просто під вікнами житлових будинків.

Зазначимо, що в британській розвідці повідомили, що поблизу Кремінної Україна, ймовірно, досягла невеликих успіхів і успішно захистилася від російської контратаки.

На думку голови Луганської ОВА Сергія Гайдая, опинившись у півокруженні, окупанти самі втечуть із Сєвєродонецька. Коли ЗСУ звільнять Кремінну, то відкриється шлях на Рубіжне і Сєвєродонецьк. І коли ВСУ підійдуть впритул до Сєвєродонецька, є така ймовірність, що росіяни тікатимуть із міста.

Читайте також: ЗСУ з боями просуваються до Сватового та Кремінної - ISW

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк