24.01.2023, 22:15

Фільм, знятий у Лисичанську, номіновано на премію "Оскар-2023"

дом из заноз

Фільм "Будинок зі скалок", який знімали в Лисичанську, номіновано на Оскар. Він заснований на реальних історіях дітей зі складних сімей.

Про це ]]>повідомив]]> голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Telegram, передає Час Пік.

Зйомки фільму розпочалися близько двох років тому, коли ще було багато заборон через коронавірус.

"Сьогодні про цей фільм говорить весь світ і напередодні премії перегляди відновляться, міжнародне співтовариство говоритиме про талановитих творців цієї стрічки і про луганське місто... наш Лисичанськ, яке тепер не впізнати, і про найдорожче - про наших дітей", - йдеться в повідомленні.

Прем'єра фільму відбулася у січні 2022 року. Його герої - діти та вихователі Лисичанського центру соціально-психологічної допомоги. Сюжет заснований на реальних історіях дітей зі складних сімей, які потрапили до притулку. Фільм також оповідає про соціальних працівників, які невтомно працювали поблизу лінії фронту, поки державні органи та суди вирішували долю дітей.

"Фільм уже отримав багато нагород... і зараз має всі шанси отримати найголовнішу. Тримаємо кулаки! 12 березня дізнаємося про результат", - зазначив Гайдай.

Читайте також: "Чекаємо на інформацію від Генштабу": Гайдай пообіцяв невдовзі показати звільнений населений пункт Луганщини

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк