На Луганщині прикордонники знищили ворожий БПЛА
![беспилотник](https://vchaspik.ua/sites/default/files/styles/1200_800/public/story/u12449/snimok_ekrana_2023-01-29_v_17.09.35.png)
На Луганщині прикордонники збили безпілотний літальний апарат російських окупантів, який прямував шпигувати за ЗСУ.
Про це повідомляє прес-служба Луганської ОВА у Telegram, передає Час Пік.
"У Луганській області прикордонники зафіксували політ ворожого безпілотника, який прямував шпигувати вглиб оборонних порядків наших сил. За допомогою антидронової рушниці оператор порушив канал управління ворожою "пташкою". В результаті квадрокоптер загарбників втратив керованість і впав", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше голова Луганщини Сергій Гайдай розповів, що на Сватівському та Кремінському напрямках українські військові мають успіх.
Читайте також: Окупанти на "нових регіонах" Луганщини не визнаватимуть майнові документи українського зразка, - ОВА
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |