08.02.2023, 12:03

Механізм новий, а принцип старий: Лисичанська "влада" придумала як відібрати житло у містян

Марина Началова | Всі новини автора
Лисичанськ

Лисичанська "влада" завзято взялася за майно містян. Спочатку були вимоги до підприємців, щоб вони терміново надали інформацію про своє майно до місцевої адміністрації. Тепер нова ідея - вони придумали як можна "законно" відбирати житло у мешканців.

Про це т.з мер Лисичанська Андрій Скорий розповів російськім ЗМІ повідомляє Телеграм-канал ]]>"Сєвєродонецьк | ЛХС 1934"]]>, передає Час Пік.

Пару днів тому на російському tass.ru вийшов матеріал, в якому вони посилаючись на Скорого заявили, що у 2014 році українська влада в м. Лисичанську конфісковувала та перепродувала квартири не тільки в ополченців, а й у мешканців міста, які виїхали у РФ, боячись повернутись в Україну і не могли платити за комунальні послуги.

Зараз цією псевдовладою проводиться робота з повернення цих квартир мешканцям Лисичанська. При цьому вони чомусь не згадують про те, що проєкт закону про можливу конфіскацію житла у громадян України за несплату комунальних послуг ("Про примусове виконання рішень") був прийнятий тільки в першому читанні у серпні 2021 року. Тобто до початку агресії РФ жодної квартири конфісковано так і не було.

Виходить, що окупанти придумали якийсь новий механізм привласнення майна. Механізм у "влади" дійсно новий, але принцип не змінився - відібрати, привласнити, нажитися.

Читайте також:

Лисичанська окупаційна влада вимагає від підприємців терміново надати дані про свої підприємства

Красива відеоказка російських пропагандистів, або Як "відроджується" Лисичанськ

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк