18.03.2023, 11:59

Окупанти у Сєвєродонецьку видають гуманітарку замість зарплати - Стрюк

Марина Гончар | Всі новини автора
гуманитарка

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку росіяни лише створюють картинку активного "відновлення" міста для телебачення. Чогось дійсно вартого там не відбувається. Крім того, місцеві жителі, які працюють на окупантів, отримують гуманітарку замість зарплатні.

Про це розповів керівник Сєвєродонецької ВЦА Олександр Стрюк у телемарафоні, передає Час Пік.

Він повідомив, що окупанти так і не розпочали обіцяного масштабного відновлення міста.

"Наскільки нам відомо, у Сєвєродонецьк приїхало кілька бригад ремонтних з регіонів Росії…Вони у російських рублях дійсно отримують непогані зарплати. Десь 100 тисяч їхніх рублів. Що дозволяє наймати місцевих для виконання тих завдань, які ставили перед ними. Тобто створення картинки відновлення – так, таке присутнє. Мабуть, завдання в них таке, щоб було що показувати по телебаченню", - допускає Стрюк.

Також у місті залишаються медичні проблеми, немає у достатній кількості продуктів та товарів першої необхідності, ціни дуже високі, порівняно з іншою окупованою територію, а гуманітарки завозиться дуже мало.

"Є певні моменти, коли робітникам, яких наймають серед місцевого населення, замість грошей видають гуманітарку", - розказав керівник Сєвєродонецької адміністрації.

Читайте також: ''Відновлення медицини": У мережі показали, як виглядає водолікарня у "звільненому" Сєвєродонецьку

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк