02.09.2023, 13:42

Партизани працюють: На окупованій Луганщині зупинено рух приміських поїздів

На оккупированной Луганщине остановлено движение пригородных поездов

На окупованій території Луганської області з 1 вересня зупинено рух приміських поїздів по єдиному залізничному маршруту, який з'єднує окуповані міста Луганськ та Старобільськ.

Як повідомила прес-служба так званої "Луганської залізниці" (ЛЖД), рух зупинено з 1 вересня "у зв'язку з проведенням колійних робіт", передає Час Пік.

"З 1 вересня і до скасування у зв'язку з проведенням колійних робіт на ділянці Кондрашевська Нова – Солідарний повністю скасовується курсування приміських поїздів №6491/6490 сполученням Луганськ – Старобільськ, №6493/6492 сполученням Старобільськ – Луганськ, №6402 сполученням Старобільськ – Лантратівка №6403 сполученням Лантратівка – Старобільськ", - йдеться у повідомленні "ЛЖД".

Через що виникла потреба проводити "ремонтні роботи" та коли планують пустити поїзди – не повідомляється.

Але Telegram-канал "]]>Луганський партизан]]>" зазначає, що це справа рук місцевих партизанів.

"Орки збирають нові війська по всім болотам та тундрам.

Знов везуть своїх безродних рабів на смерть  на окуповані території.

Партизани за*лись рахувати техніку та голови тих зомбі ‍що лізуть до нас з рашки.

Дійшло до того, що наш партизан з Білокуракінського району підпалив залізничну шафу, щоб трохи припинити ті покатушки русні", - йдеться у повідомленні.

Пропонуємо до перегляду:

Лисичанська студія анімації "Час Пікчерс продакшн" в колаборації з гуртом FoxBox до Дня Незалежності України презентують кліп нової пісні "Задля тебе". У цей непростий для всіх українців час дуже важливо оберігати один одного, не забувати казати про свої почуття тим, хто поряд, підтримувати наших мужніх воїнів на лінії вогню та не соромитися висловлювати свою любов до рідної країни. Українці вже показали, що разом ми – сила! І перемога обов’язково буде за нами!

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк