22.02.2024, 21:46

У Сєвєродонецьку окупанти знову обирали "герб" міста: подробиці - фото 

Оксана Мовчан | Всі новини автора
іавпапрол

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області російські "визволителі" та представники так званої "влади" затвердили "Положення про офіційні символи (герб та прапор)".

Про це повідомляють окупаційні ресурси, передає Час Пік.

"Сокіл сапсан і промислова труба на гербі знайшли підтримку і в російській геральдичній раді, і в депутатів міськради", - йдеться у повідомленні.

Окупанти опублікували макет герба у кольорі.

Нагадаємо, це вже не перша спроба загарбників змінити герб міста. У травні минулого року вони влаштували загальноміське голосування щодо його вибору. Було представлено 4 варіанти "нової символіки".

Герб українського Сєвєродонецька: довідка

Зображення герба є щитом — символ розсудливості, захисту. Він перетнутий трьома смугами: червоної — символом урочистості, величі, гордості, хоробрості; синьою — символом миру, слави, честі, вірності, щирості; жовтою — символом достатку, поваги. Щит є прямокутником із серцеподібним загостренням донизу.

Оздоблення щита — вінок з пшеничного колосся, перевитий червоною стрічкою. На червоному тлі підпис «Сєвєродонецьк».

На синьому тлі зображення «Золотого сокола» — символу свободи, торжества духу, безсмертя. На жовтому тлі зображення «Колби й Імпульсу» — символів основних виробництв міста: хімічного та приладобудівного. Із двох боків колби — цифри «1934» — рік заснування міста.

Поки загарбники займаються "важливими справами", жителі окупованого Сєвєродонецька продовжують на відео показувати результати "ремонту" російських заробітчан. На кадрах показано квартиру на вулиці Князя Володимира, 15 (раніше Курчатова) після "ремонту" покрівлі даху.

У публікації використано інформацію з ТГ- каналу ]]>"Трикутник".]]>

Читайте також:

"Зміна самоідентифікації цілого покоління": Окупанти "виховують" дітей на окупованій Луганщині

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк