26.02.2024, 13:09

Все лише "для своїх": Жителі окупованого Лисичанська скаржаться на байдужість місцевої влади

оккупированный Лисичанск

Жителі "звільненого" Лисичанська незадоволені місцевою окупаційною владою. Багато хто скаржиться на хамство та байдужість до людей з боку чиновників.

Жителі окупованого Лисичанська скаржаться на місцевих "можновладців". У місцевому чаті все частіше з'являються повідомлення про те, що намагаючись знайти допомогу або вирішити нагальні проблеми, люди стикаються з хамством та байдужістю місцевих чиновників усіх рівнів, повідомляє Час Пік.

Судячи з повідомлень, люди звертаються за допомогою з різних питань, від невиплати пенсії до затоплених під'їздів. Але результат однаковий - "плювати всім, хамлять, посилають куди подалі". Люди відкрито пишуть, що у Лисичанську панує кумівство на всіх рівнях, а питання "порішати" можна будь-які й швидко, але тільки "для своїх".

Простим лисичанам тільки й залишається сподіватися на себе та самотужки вирішувати проблеми. А окупаційна влада тим часом свою бездіяльність та байдужість до людей продовжує списувати на близькість фронту, брак кадрів та коштів. Та продовжує розповідати казки про "світле майбутнє" під "крилом Росії"...

Читайте також: "Лисичанська Бельгія": як росіяни знищують історичну та культурну спадщину Лисичанська

оккупированный Лисичанск оккупированный Лисичанск оккупированный Лисичанск

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк