26.02.2024, 20:35

Окупанти на Донеччині активно бунтують через затримки виплат: три основні причини

Марина Гончар | Всі новини автора
окупанти

Серед рядів окупантів, що воюють на "звільненій" Донеччині, наростає хвиля невдоволення через систематичні затримки виплат грошового забезпечення. Виявляється, що загарбники отримують гроші нерегулярно. Виплати не проводились з грудня 2023 року.

Про це сьогодні повідомили у пресслужбі ]]>Центру національного спротиву]]>, передає Час Пік.

Проблеми із затримками виплат грошового забезпечення окупантам виникають з кількох причин, які поглиблюють кризу в лавах ВС РФ:

  • Нестача коштів у російському бюджеті: Росія, витрачаючи величезні суми на війну в Україні, стикається із фінансовими труднощами. Завдяки витратам на військові операції, країні не вистачає грошей на виплати своїм військовим на передовій.
  • Корупція в рядах російських офіцерів: Звіти свідчать, що часті випадки крадіжок грошей, призначених для виплат окупантам, здійснюють російські офіцери. Це лише поглиблює фінансовий кризовий стан серед вояк.
  • Проблеми з логістикою: Постійні бойові дії ускладнюють логістичні операції, у тому числі доставлення готівки на окуповані території. Такі "проблеми" стають додатковим фактором, що викликає невдоволення серед росіян.

Особливо схильні до протестів та бунту ті, хто знаходиться на передовій, вважаючи, що вони ризикують своїм життям без відповідного матеріального винагородження. Демотивація та бунт на фоні затримок у виплатах стали не тільки внутрішньою "проблемою" для російських окупантів, але й потенційним фактором розколу серед них.

З посиленням невдоволення може збільшитися й кількість випадків мародерства та розбою проти цивільного населення, загрожуючи безпеці на окупованих територіях.

Так, нещодавно у мережі з'явилося відео з окупованого Сєвєродонецька. Вояки "другої армії світу" мародерять у квартирах зруйнованого "звільненого" міста.

Затримки виплат мають не тільки окупанти. У тимчасово окупованому Лисичанську Луганської області місцева "влада" досі не врегулювала питання виплат пенсій. Пенсіонерам доводиться по кілька годин стояти у черзі за талон на перерахунок пенсій.

Читайте також: "Закон не для всіх": Жителька Сєвєродонецька розповіла про ціни на продукти та про комуналку в розбитому будинку

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк