26.02.2024, 22:19

"Пропагандисти не дрімають": У школах Сєвєродонецька окупанти провели низку "мозгопромивних" заходів

Марина Гончар | Всі новини автора
пропаганда

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області спалахнув скандал через активну пропагандистську діяльність російських окупантів, які направляють "Юнармію" до шкіл міста з метою маніпуляції умами дітей та підлітків.

Про це повідомляють проросійські джерела, передає Час Пік.

Згідно з інформацією, розповсюдженою на пропагандистських ресурсах, школярі Сєвєродонецька ознайомилися з діяльністю "Юнармії" в рамках військово-патріотичного зльоту "Слави Героїв – будемо гідними!". У рамках цього "заходу" їм представили матеріали, відеосюжети та інші засоби пропаганди, які розповідають про "досягнення" руху.

За інформацією, розміщеною в окупаційних ЗМІ, деякі діти виявили інтерес та виявили бажання брати участь у подібних заходах у майбутньому.

Однак це не тільки невинне "патріотичне виховання", а й серйозна загроза для духовної незалежності та свободи мислення дітей і підлітків. "Юнармія" - це інструмент російської пропаганди, спрямований на формування агресивного патріотизму та спотвореної історії в очах молодого покоління.

Згідно з перевіреною інформацією, російські окупанти використовують "Юнармію" для створення уявлення про себе як "захисників" та "вихователів" молоді, одночасно поширюючи зациклену інформацію та ідеологічні стереотипи серед дітей.

Користувачі мережі висловили обурення такою пропагандистською діяльністю у школах Сєвєродонецька. Вони наголошують, що це далеко не перший "захід" такого роду. Так, у "звільненому" Рубіжному діти перетворилися на заручників російської пропаганди. Загарбники проводять "мілітаризацію" дітей та виховують лояльне ставлення до російських військових.

Читайте также: Окупанти на Донеччині активно бунтують через затримки виплат: три основні причини

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк