31.03.2024, 14:10

У мережі з'явилася інформація про "бавовну" та чергове "позаштатне сходження" авіабомби над Рубіжним

Рубежное / Иллюстративное фото

В окупованому Рубіжному, де за словами "влади", повним ходом йде "відновлення" знову "неспокійно". З'явилася інформація про "бавовну" та нове "позаштатне сходження" авіабомби.

В окупованому Рубіжному ані російські вояки, ані "понаїхавші" з РФ так і не почуваються у безпеці. "Прилетіти" може будь-якої хвилини й невідомо звідки, повідомляє Час Пік.

У мережі з'явилася інформація, що у Рубіжному 30 березня був "прильот" по базі російських окупантів, де вони ремонтували техніку.

"Рубіжне. Сьогодні вдень був приліт по гаражах в районі кафе "Лана". Орки там ремонтували свої авто. Більше не ремонтують. Вата тим часом не панікує - міняє підгузки", - повідомляє Telegram-канал "Трикутник".

Ані окупаційна влада, ані підконтрольні окупантам ЗМІ цю інформацію не коментують. Проте, місцеві жителі повідомляють, що "прильот" таки був.

Рубежное, новости соцсетей

Також з'явилася інформація, що 30 березня над Рубіжним у росіян знову відбувся "позаштатний схід авіабомби". Місцеві жителі повідомляють, що бомбу російські вояки "загубили" в районі залізничного вокзалу на вул. Сонячна (Комінтерна). Окупанти поки замовчують інформацію про "втрату" бомби над містом.

У публікації використано інформацію з Telegram-каналу "]]>Трикутник]]>".

Рубежное РубежноеРубежное

Нагадаємо, у січні російський літак вже "випадково губив" авіабомбу над Рубіжним. Тоді російські пропагандисти розповідали, як "браві вояки" знешкодили бомбу, що впала на місто, й про вдячних місцевих жителів, яких ця бомба мало не вбила.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк