13.04.2024, 13:39

"Екзотична назва для "Азота", працевлаштування на підприємство, ремонти та прибирання": як саме триває "відновлення" Сєвєродонецька

Оксана Мовчан | Всі новини автора
тьболгшрд

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області, на думку місцевих "почекунів" та "визволителів", життя б'є ключем - знищене підприємство отримало нову назву та набирає співробітників, у місті не припиняються "прибирання та відновлення" та постійно чути "потужні виходи".

Про це повідомляють у мережі, передає Час Пік.

За словами прихильників "руського миру", місто "оживає та відновлюється". Ремонти, прибирання, навіть офіційне працевлаштування на розбитий та порізаний на метал "Азот".

"Ремонт каплиці в лікарняному містечку, перекладають розбиту плитку, зняли куполи й міняють під ними зім'ятий каркас. У лікарняному містечку ремонтують корпуси, поставили нові ліфти всередині класний ремонт, багато нової медтехніки. Весь тиждень практично тихий, вранці та вечорами бувають потужні виходи, а вдень практично завжди тиша. Весна прийшла, на вулиці +25, різко розпустилися дерева, полізла зелена травичка. Про ремонти і прибирання повторюватися не буду, вони не припиняються по всьому місту, багато будівельної техніки працює. Почали робити дорогу по Єгорова, за Сметаніна на виїзд (на Щедрищево). Почалося офіційне працевлаштування на колишній (і можливо в майбутньому)" АЗОТ", тепер підприємство називається ТОВ "Інжиніринг".Наразі працевлаштовуються ті, хто працював там останнім часом, нових людей "з вулиці" поки не набирають", - фантазує автор.

Тим часом у мережі повідомили справжню ситуацію у "звільненому" місті:

"Інформація в групу тг "повертайтеся" ? Але... якась неповна. Уявімо, що сидить ждуняра на валізах і вагається ! По-перше, ремонти будинків - інформації мінімум, що там треба ремонтувати й що саме роблять, але за якусь там капличку і бруківку з ліфтами.... дуже цікаво, особливо, що нема кому лікувати! Далі про обстріли: тиждень тихий, але таки стріляють ой! І одразу бац, +25 трава полізла! Дороги, прибирання, багато техніки й що?!!!?!!!!! Коли стріляють. Важливе на залишок: "ТОВ інжиніринг" - це про інжир? Азот зупинений, розбитий, цехи порізані, все в карозії, спеціалістів не залишилося, окрім.... Як там його, головного інжира Голубєва і комсорга Котова. Ну може ще пару трійку імбіцилів з руками зі сраки. Так невже, підприємство зможе заробити? І, кого ж вони інжиніринги там набирають у працівники, якщо одні ветерани праці залишилися в Сєвєродонецьку?", 

"Ну все настав розвинений соціалізм, слава богу дочекалися, тварюки кінчені кацапські, а до цього що, в місті не прибирали або в лікарні не було медтехніки, а те, що тварюки кацапські розбили будинки? Хоч один відбудували з фундаменту? Ось те саме роблять виродки, щоб очі дебілам замилити",

"Чути потужні виходи.... А куди ж стріляють рашисти вам не цікаво, і відповіді не чекаєте? Тобто виходи можна, а входів не боїтеся?", - йдеться у повідомленнях.

Нагадаємо, що у мережі з'явилося свіже відео з окупованого Сєвєродонецька. На кадрах - те, що залишилося від ТЦ "Кристал" та супермаркету "Велика Кишеня".

Читайте також: "Іноземці" у своїй країні: Кому з мешканців Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного загрожує депортація

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк