20.04.2024, 14:41

На Запорізькому напрямку ліквідовано чергового російського воєнкора

На Запорожском направлении ликвидирован очередной российский военкор

На Запоріжжі ліквідували чергового російського "військора" Семена Єрьоміна, який працював на відоме пропагандистське видання "Известия".

Як пишуть російські ЗМІ, Єрьоміна було ліквідовано внаслідок атаки українського FPV-дрону, коли він знімав репортаж на окупованій території України, передає Час Пік.

"Військовий кореспондент "Известий" Семен Єрьомін загинув в результаті атаки ворожого FPV-дрону - після скидання боєприпасу з безпілотника він отримав поранення, згодом помер", - йдеться у повідомленні.

Єрьомін висвітлював т.зв. СВО з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну в лютому 2022 року. За свої репортажі з окупованих територій заробив від Кремля орден "За заслуги перед Родиной ІІ степени". Останній репортаж "Z-військора" було опубліковано у Telegram-каналі видання в ніч проти 18 квітня.

Єрьомін відомий своїми репортажами з окупованих міст Маріуполь, Мар'їнка, Вугледар, Волноваха тощо.

А поки російські ЗМІ "журяться" по загиблому, журналіст Денис Казанський зазначив, що пройде зовсім небагато часу й Єрьоміна забудуть, як і багатьох інших відомих "воєнкорів". Таких, наприклад, як Геннадій Дубовий, якого на смерть збив автомобіль з російськими військовими в центрі Донецька, або пропагандиста Андрія Морозова ("Мурз"), якого свої ж довели до самогубства, або пропагандиста кремлівської медіагрупи Рассела Бентлі, якого вбили російські військові в Донецьку...

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк