21.04.2024, 14:28

"Унікальна ціль": У Севастополі під удар потрапило найстаріше судно ВМФ РФ

"Уникальная цель": В Севастополе под удар попало старейшее судно ВМФ РФ

В окупованому Севастополі вранці 21 квітня пролунали сильні вибухи. Окупаційна влада заявила про "відбиття атаки протикорабельної ракети", а в мережі з'явилося відео пожежі на одному з кораблів, що стоїть у порту.

Т.зв. губернатор Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що вранці 21 квітня російська ППО відбила атаку протикорабельної ракети. Через падіння уламків виникла невелика пожежа, повідомляє Час Пік.

При цьому, Telegram-канал "АТЕШ" повідомив, що в окупантів у Криму є втрати.

Пізніше з'явилося відео пожежі в порту та інформація про те, що можливо пошкоджено судно "Коммуна".

"Як повідомляють наші підписники, вранці після вибуху біля "Коммуны" крутилися буксири

Якщо підтвердиться знищення "Коммуны", то це не менш унікальна ціль, ніж крейсер "Москва".

Іншого такого рятувального судна просто немає. Воно було закладено у 1912-му, введено в дію у 1915 році", - ]]>пише ]]>Telegram-канал "Крымский ветер".

Судно "Коммуна" - раритет, унікальний допоміжний корабель російського флоту - військове рятувальне судно для підняття підводних човнів. Його збудували у 1915 році для потреб російського імператорського флоту. Судно пережило три війни – Першу світову, Громадянську та Другу світову й є найстарішим у світі судном, яке все ще продовжує виконувати бойові завдання.

Речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук прокоментував удар по окупованому Севастополю.

"Російські окупанти продовжують прикривати свої бойові одиниці суднами забезпечення зі складу Чорноморського флоту. Це в них така тактика, майже нова. По-друге, з позиції ВМС можу лише зазначити, що подібні інциденти й надалі траплятимуться на об'єктах військової інфраструктури ворога в нашому Криму", - сказав Плетенчук в ефірі телемарафону.

Чекаємо на офіційну інформацію про наслідки "бавовни" в Криму.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк