12.05.2024, 20:47

"Я на ці купи тепер дивлюся по-іншому": у Сєвєродонецьку під вікнами багатоповерхівок ростуть звалища сміття

северодонецк

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області під вікнами багатоповерхових будинків розростаються сміттєзвалища. На землі лежать чиїсь речі упереміш із будівельним сміттям.

У мережі показали нове відео "буднів" Сєвєродонецька, передає Час Пік.

Автор відео показує, як місто перетворюється на смітник: з вікон багатоповерхових будинків "гості" викидають те, що знаходиться у квартирах. Сміття нікуди не вивозиться. Під будинками утворюються звалища.

"Я на ці купи тепер дивлюся по-іншому. Це напевно ж не господарі викидають. Викидають нові люди, яким тут не жити, які цього нічого не купували і нічого не шкода", - коментує картину автор відео.

Нагадаємо, незаконна "влада" визначає місце, де у Сєвєродонецьку буде розміщено комплекс з переробки відходів. Сміття у місті стане ще більше, оскільки відходи надходитимуть з інших населених пунктів. Окупанти запевняють, що хочуть "поліпшити екологічну ситуацію" в регіоні, а поки що виходить як завжди навпаки.

У публікації були використані матеріали Telegram-каналу "]]>Северодонецьк | ЛХС 1934]]>".

Читайте також: Будівництво нових об'єктів і відновлення старих: які "плани" щодо Лисичанська озвучують росіяни та чи схоже це на правду

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк